تیر ۵, ۱۳۹۶
آخرین مطالب

آغاز به کار درسی 20

alt

بسم الله الرّحمن الرّحیم

اللـــهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و اهلک اعدائهم اجمعین

به نام خداوند جان و خرد    کزین برتر اندیشه بر نگذرد

خداوند نام و خداوند جای       خداوند روزی ده رهنمای

شاهنامه حکیم ابو القاســم فردوسی

alt

پورتال علمی آموزشی درسی 20

   با یاری حق تعالی و عنایات امام زمان (عج) وبسایت درسی 20 با محوریت آموزشی و پژوهشی فعالیت خود را از 10 اسفنــد ماه سال 1392 خورشیدی آغاز و انشاءالله برای رسیدن به اهداف عالی خود ، با یاری کاربران و نویسندگان عزیز حداکثر توان خود را به کار می گیرد تا دانش آموزان و دانش پـژوهان این سرزمین ، آینده ای درخشان را برایش فراهم آورند.

   از اهداف پورتال علمی آموزشی درسی 20، می توان به آموزش دروس پایه های مختلف به دانش آموزان عزیز از طریق جزوات ، ویدئو ها و… ، ارائه تست و نمونه سوالات مدرسه ، المپیاد ، آزمون های پیشرفت تحصیلی ، آزمون های مدارس خاص و … ، فراهم آوردن فضایی مناسب و سالم برای بحث و گفت و گو میان دانش آموزان و … .

   درسی 20 از تاریخ 11 تیر 1393 دچار تغییرات کلی شد و این تغییرات، همه در جهت افزایش بار علمی دانش آموزان ایرانی و همچنین سرگرم کردن آنان در جهات علمی و آموزشی و فرهنگی می باشد.

   امید است با یاری حضرت حق و همکاری کاربران گرامی به اهدافمان دست یابیم.

به دانـــش فزای و به یزدان گــرای                   که او باد جـــان تو را رهنمای

حکیم ابو القاســم فــــــــردوسی

   موفق و پیروز باشید

درباره‌ Mohammad

با یاری حق تعالی و عنایات امام زمان (عج) وبسایت درسی 20 با محوریت آموزشی و پژوهشی فعالیت خود را از 10 اسفنــد ماه سال 1392 خورشیدی آغاز کرد و ان شاءالله برای رسیدن به اهداف عالی خود ، با یاری کاربران و نویسندگان عزیز حداکثر توان خود را به کار می گیرد تا دانش آموزان و دانش پـژوهان این سرزمین ، آینده ای درخشان را برایش فراهم آورند.

۲ نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*