تیر ۵, ۱۳۹۶
آخرین مطالب
خانه » مشاوره تحصیلی » مشاوره والدین و آموزگاران

مشاوره والدین و آموزگاران

صفات و ویژگی های معلم ایده آل

alt

ارسطو می‌گوید: افتخار کسانی که به کودکان تعلیم می‌دهند، بیش از کسانی است که آنها را به وجود می‌آورند. ادامه مطلب »

چگونه دانش آموزان را فعال تر کنیم؟

alt

والدین تاثیرکلیدی درتعلیم فرزندان شان دارند و می توانند فعالیت و پیشرفت دانش آموزان را درزندگی ،درس، ورزش و اجتماع افزایش دهند. ادامه مطلب »

سخنی با والدین کنکوری‌ها و دبیرستانی ها

alt

پدران و مادران عزیز؛ برای روزهای سرنوشت‌ساز فرزندان خود همراهان خوبی باشید. لطفاً این روزها عینک‌های بدبینی خود را بردارید. این روزها دوست و دانش‌آموز شما از هر چیز بیش‌تری به آرامش نیاز دارد. ادامه مطلب »

اهمیت امتحانات پایان ترم برای والدین دانش آموزان

alt

به اندازه‌ی علاقه‌مندی دانش‌آموزان به درس و تحصیلات و به میزان پیشرفت تحصیلی آنان، عکس‌العمل‌های گوناگونی در خانواده‌ها دیده می‌شود. ادامه مطلب »

وظیفه اولیا دانش آموزان در ارتباط با امتحانات آن ها

alt

اضطراب و دلهره پیش از امتحان، مسئله جدیدی نیست و تقریبا نمی‌توان برای از بین بردن نگرانی‌های قبل از امتحانات پایان ترم راه حلی پیدا کرد اما می‌توان با تدابیر خاصی این استرس را کم کرد. ادامه مطلب »

گفتگو با پدر شایان پورمیربابایی رتبه اول کشوری کنکور تجربی ۹۳

alt

من معمولا به پدر و مادر های رتبه های اول کشوری می گویم غیر از این که این دانش آموزان، خودشان خیلی باهوش و سخت کوش بوده بوده اند؛ بلکه بهترین پدر و مادر را هم داشته اند. والدین شایان پورمیربابایی هم همین طور هستند، هر دو فرهنگی هستند و یک محیط غنی را برای شایان فراهم کردند. ادامه مطلب »

چگونه به فرزندتان بیش‌تر کمک کنید تا موفق‌تر شود؟

alt

در هر کاری پیش زمینه و پیش نیاز مهمترین مرحله انجام آن کار است چرا که با طی کردن آن راهیابی به مرحله بعدی امکان پذیر است و هرچه مرحله پیش نیاز با دقت و موفقیت بیشتر طی شود موفقیت در مراحل بعد از آن دست یافتنی تر و آسان تر خواهد بود. ادامه مطلب »