تیر ۵, ۱۳۹۶
آخرین مطالب
خانه » دبیرستان(متوسطه دوم) » دوم دبیرستان

دوم دبیرستان

کتاب نکته های طلایی کنکور و قواعد عربی دوره متوسطه (به زبان ساده)

alt

در کتاب نکات طلایی کنکور و قواعد عربی دوره متوسطه، اثر جناب آقای جعفر رحیمی، شامل ۲۴ فصل در ۱۳۴ صفحه، به آموزش عربی دوره دبیرستان به صورت پایه تا پیشرفته پرداخته شده است. ادامه مطلب »

سوالات دی ماه آمار و مدلسازی سال دوم و سوم دبیرستان+پاسخ

alt

نمونه سوالات امتحان پایانی ترم اول ( دیماه ) آمار و مدلسازی سال دوم دبیرستان رشته های ریاضی-فیزیک، انسانی، علوم و معارف اسلامی و همچنین سال سوم رشته تجربی، از دبیرستان سرای دانش ( منطقه ۴ تهران ) همراه با پاسخ در پورتال قرار گرفت. ادامه مطلب »

پاسخ خود آزمایی های تاریخ ادبیات ایران و جهان۱ (دوم دبیرستان انسانی)

alt

پاسخ خودآزمایی های کتاب تاریخ ادبیات ایران و جهان ۱ (سال دوم دبیرستان)، به صورت تشریحی، از صفحه خودآزمایی ۲۶ تا ۲۳۷ در پورتال قرار گرفت. ادامه مطلب »

رسم رادیکال رادیکال۲ یا همان جذر جذر۲ بر روی محور اعداد حقیقی

alt

همانطور که می دانیم در یک مثلث قائم الزاویه مانند شکل زیر، اگر h ارتفاع مثلث قائم الزاویه باشد که بر وتر وارد می شود که وتر را به ۲ قسمت a , b تقسیم می کند . ادامه مطلب »

امتحان نوبت دوم ریاضی سال دوم دبیرستان(خرداد ۸۹؛ریاضی-تجربی)

alt

برای مشاهده سوالات امتحان ریاضی نوبت دوم ( خرداد ماه ) مربوط به رشته ریاضی فیزیک، علوم تجربی و فنی حرفه ای، سال دوم دبیرستان، برگزار شده در تاریخ ۱۳۹۱/۳/۶ به ادامه مطلب مراجعه فرمایید. ادامه مطلب »

سوالات امتحان نهایی زبان انگلیسی دوم دبیرستان(خرداد۹۱)

alt

برای دریافت سوالات امتحان نهایی زبان انگلیسی دوم دبیرستان، همه رشته ها، مربوط به ۹ خرداد ماه سال ۱۳۹۱، شامل سوالات جای خالی، چهار گزینه ای، پرسش و پاسخ، سوالات تشریحی و ... به ادامه مطلب مراجعه فرمایید. ادامه مطلب »

مجموعه حروف الفبای یونانی مورد استفاده در ریاضیات و فیزیک

alt

در این پست مجموعه کوچکی از حروف یونانی که بیشتر در ریاضیات و فیـــزیک کاربرد دارند را برای شما دانش آموزان دبیرستانی تهیه کرده ایم. برای مشاهده لیست می توانید به ادامه مطلب مراجعه فرمایید. ادامه مطلب »

نمونه سوالات امتحانی درس دین و زندگی سال دوم دبیرستان

alt

نمونه سوالات درس دین و زندگی سال دوم دبیــــرستان، مناسب برای آمادگی امتحانات و آزمون های طول سال تحصیلی، به صورت فایل PDF ( پی دی اف ) برای دریافت د در ادامه مطلب قرار گرفت ادامه مطلب »