تیر ۵, ۱۳۹۶
آخرین مطالب
خانه » دبیرستان(متوسطه دوم) » اول دبیرستان

اول دبیرستان

کتاب نکته های طلایی کنکور و قواعد عربی دوره متوسطه (به زبان ساده)

alt

در کتاب نکات طلایی کنکور و قواعد عربی دوره متوسطه، اثر جناب آقای جعفر رحیمی، شامل ۲۴ فصل در ۱۳۴ صفحه، به آموزش عربی دوره دبیرستان به صورت پایه تا پیشرفته پرداخته شده است. ادامه مطلب »

رسم رادیکال رادیکال۲ یا همان جذر جذر۲ بر روی محور اعداد حقیقی

alt

همانطور که می دانیم در یک مثلث قائم الزاویه مانند شکل زیر، اگر h ارتفاع مثلث قائم الزاویه باشد که بر وتر وارد می شود که وتر را به ۲ قسمت a , b تقسیم می کند . ادامه مطلب »

سوالات امتحانی فیزیک و آزمایشگاه اول دبیرستان (نوبت دوم)

alt

نمونه سوالات امتحان نوبت دوم (پایانی - خرداد) درس فیزیک و آزمایشگاه سال اول دبیـــرستان، شامل ۱۴ سوال در دو صفحه، با حجم ۱۴۳KB در پورتال قرار گرفت. ادامه مطلب »

نمونه سوالات شیمی سال اول دبیرستان (نوبت دوم)

alt

۱۷ نمونه سوال امتحانی شامل سوالات تشریحی و چهار گزینه ای از درس شیمی سال اول دبیرستان (دوره دوم) در پورتال قرار گرفت. ادامه مطلب »

تست های علوم زیستی و بهداشت اول دبیرستان (از کل کتاب)

alt

تست های چهار گزینه ای علوم زیستی و بهداشت ( زیست شناسی ) سال اول دبیرستان از تمامی فصول، مناسب برای دانش آموزان عادی و تیزهوشان، در پورتال قرار گرفت. ادامه مطلب »

مجموعه حروف الفبای یونانی مورد استفاده در ریاضیات و فیزیک

alt

در این پست مجموعه کوچکی از حروف یونانی که بیشتر در ریاضیات و فیـــزیک کاربرد دارند را برای شما دانش آموزان دبیرستانی تهیه کرده ایم. برای مشاهده لیست می توانید به ادامه مطلب مراجعه فرمایید. ادامه مطلب »

نمونه سوالات امتحانی زبان انگلیسی اول دبیرستان (خرداد۹۱)

alt

نمونه سوالات امتحانی درس زبـــان خارجه ( انگلیسی ۱) اول دبیرستان ، شامل بیش از ۴۵ سوال ، روی پورتال قرار گرفت. سوالات مربوط به خـــــــرداد ماه ۱۳۹۱ ( نوبت دوم ) می باشند. ادامه مطلب »

جزوه آموزشی عربی پایه اول دبیرستان

alt

این بار برای شما دانش آموزان عزیز اول دبیرستانی ، جزوه عربی سال اول دبیرستان را آماده کردیم که کلیه دروس عربی پایه اول دبیرستان را به صورت ساده و جامع توضیح داده است. ادامه مطلب »